Kullanım Sözleşmesi

Ziyaret ve Kullanım Kuralları
  • Bu İnternet sitesindeki bilgiler Avukatlık Kanunu, Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kuralları ve Reklam Yasağı Yönetmeliği dikkate alınarak hazırlanmıştır ve hiçbir şekilde; reklam, iş geliştirme ve benzeri amaçlarla kullanılamaz. Özderin Avukatlık Bürosu İnternet sitesine giren ziyaretçiler, Ziyaret ve Kullanım Kuralları koşullarına uymayı taahhüt eder.
  • Özderin Avukatlık Bürosu internet sitesinde bulunan yazılı materyal dosya, bilgi, logo, resim ve ilgili fikri haklar Özderin Avukatlık Bürosu‘na aittir ve yazılı onay olmadan kopyalanamaz ve kullanılamaz.
  • Özderin Avukatlık Bürosu’nun yazılı onayı olmadıkça bu internet sitesine link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  • Bu sayfada bulunan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanımı ya da tarafımıza faks veya e-mail yolu ile bilgi ulaştırılması hiçbir şekilde büronun varolan müvekkilleri ile benzer şekilde bir avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmayacaktır. Bu internet sitesinde bulunan bilgilerin tamamı sadece kişisel ve gayri ticari amaçlarla dağıtılmaktadır. Ziyaretçiler, bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler.  Özderin Avukatlık Bürosu, bu internet sitesinde sunulan bilginin içeriği ya da ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden sorumluluk kabul etmemektedir.
  • Bu web sitesinin herhangi bir zamanda güncellenmesi değiştirilmesi ve kapatılması ile ilgili her hakkı saklı olup Özderin Avukatlık Bürosu’na aittir.
  • Döküman ve dosyalar üzerinde web sitesine yerleştirilmeden önce virüs taraması yapılmakta ancak bu web sitesinden yüklenecek döküman ve dosyaların virüs korumalı olacağı garanti edilmemektedir.Özderin Avukatlık Bürosu bu durumdan kaynaklanacak herhangi bir zarar ve kayıpla ilgili sorumluluk kabul etmemektedir.
  • Bu yasal uyarılar ve bu web sitesi ile ilgili her türlü hususta Türk Hukuk Mevzuatı uygulanır ve Ankara Mahkemeleri yetkilidir.

Danıştay 13. Daire Emsal Kararları

Yeni Eklenenler

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

error: Özderin Avukatlık Bürosu - Ankara - Uzman Kadromuza ulaşmak için lütfen arayınız ! 0312 428 03 13