Hakkımızda

Türk ve yabancı gerçek kişilerle, ulusal ve uluslar arası aracılık kurumlarının, finans kuruluşlarının, medikal sektörünün öncü holdinglerinin, inşaat sektöründe lider limited ve anonim ortaklıkların, başta KAMU İHALE HUKUKU olmak üzere ,sağlık ,gayrimenkul, yatırım, ticaret,bankacılık, finans, sigorta ve sözleşmeler hukuku alanlarında  taraf oldukları ulusal ve uluslar arası hukuktan doğan her türlü hukuki ilişkide,  öncelikli olarak  ihtilafların önüne geçmek saiki ile  stratejik danışmanlık hizmeti ile devamında dava ve takip konularında uzman ekibi ile avukatlık hizmeti vermekte olan ÖZDERİN AVUKATLIK BÜROSU Avukat Metin ÖZDERİN tarafından başkent Ankara’da kurulmuştur.

ÖZDERİN AVUKATLIK BÜROSU, ulusal ve uluslar arası girişimcilerin Türkiye’ de yapmış ya da yapacak oldukları yatırımlarda hukuki olarak ortaya çıkabilecek olası sorunları, hukukun genel ilkelerine uygun uzlaşma yöntemleriyle çözümlemekte, koruyucu hukuk mekanizmasını aktif olarak işletmektedir.

Ticari hayattaki gelişmeleri de yakından takip eden ÖZDERİN AVUKATLIK BÜROSU, küreselleşen dünyanın gereklerine uygun tüm tedbirleri almakta, en pratik ve avantajlı hukuki çözümleri sunmaktadır.

Dava yoluyla çözümlenmesi kaçınılmaz anlaşmazlıklarda davanın olası getirileri ve riskleri günü gününe iş sahiplerine aktarılmakta; yapılacak girişimler ve izlenecek stratejiler müvekkil onayı ile hayata geçirilmektedir.

İş sahiplerinin taraf olduğu uyuşmazlıklarla ile ilgili aşamalar ve ortaya çıkan gelişmeler teknolojinin her türlü olanağından azami istifade ile vakit geçirmeksizin sunulmaktadır.

ÖZDERİN AVUKATLIK BÜROSU kesintisiz ve hızlı bir hizmet sunabilmek ve bu hizmeti müvekkillerine ulaştırabilmek amacıyla gerektiğinde yurt içinde başta İstanbul, Adana, İzmir, Trabzon, Sivas ve Antalya’da; yurt dışında başta Fransa , Yunanistan, İsveç, İsviçre, Almanya ve Brezilya’daki diğer hukuk bürolarıyla ve konularında uzman kişi ve kurumlarla da işbirliği içinde çalışmaktadır.

Tüm bu hizmetlerin yürütülmesi sırasında ÖZDERİN AVUKATLIK BÜROSU, müvekkillerinin kamuya açık olmayan her türlü bilgi ve belgelerini gizlilik ve sorumluluk esaslarına uygun olarak muhafaza etmeyi ilke olarak benimsemiştir.

Büromuzda müvekkillerimize daha iyi hizmet sunabilmek için İcraMatik, İcra Partner, Corpus Mevzuat ve İçtihat, Kazancı Bilgi Bankası, programları kullanılmakta, günlük Resmi Gazete taramaları yapılmakta ve müvekkillerimizin ilgisini çekebilecek yargı kararları ile yasal düzenlemeler 2003 yılından bu yana düzenli olarak e-posta ağımızla  ilgililerine ulaştırılmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra İnternet sitemiz üzerinden aktif olarak işleyen, duruşma zabıtları ile duruşma günlerini e-posta yolu ile günü gününe takip olanağı sağlayan E-Büro uygulaması ile dileyen müvekkillerimize; dosyalarındaki gelişmeleri 7/24 takip edebilme ve diledikleri evraktan örnek alma hizmeti sunulmaktadır.

ÖZDERİN AVUKATLIK BÜROSU Türk, İngiliz, Fransız , Alman ve Grek dillerinde hizmet vermektedir.

Danıştay 13. Daire Emsal Kararları

Yeni Eklenenler

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

error: Özderin Avukatlık Bürosu - Ankara - Uzman Kadromuza ulaşmak için lütfen arayınız ! 0312 428 03 13